پایه بنر با فک متحرک

پایه بنر با فک متحرک

Banner stand with movable jaw

پایه بنر با فک متحرک:

پایه بنر پرتابل با فک متحرک  یکی از بهترین سازه های تبلیغات محیطی، جهت نصب بنرهای تبلیغی، فرهنگی در سطح شهرهاست که میتوان به عنوان جایگزین مناسبی برای داربست های فلزی در مراکز  و سازمانها نیز باشد.

پایه بنر پرتابل، ضمن برخورداری از طراحی زیبا و استحکام لازم در برابر باد، مانع ایجاد ناهنجاریهای بصری می شود و این موضوع باعث توجه مخاطبان و شهروندان به فضای تبلیغاتی  ایجاد شده توسط این سازه ها می گردد.

این سازه شامل پایه، دو عدد فک بالا و پایین و یک صفحه ستون است که پس از اجرای فوندانسیون لازم در محل خود نصب می گردد.

فضای تبلیغاتی ایجاد شده توسط پایه بنر با فک متحرک 4*3 متر مربع بوده که البته با توجه به متحرک بودن  فک بالا، میتوان از ابعاد کوچکتری از بنر نیز جهت نصب بر روی این پایه استفاده کرد.

لازم به ذکر است این سازه به شکل یکطرفه و دو طرفه میباشد.

استفـاده از بنر با فک متحرک علاوه بر اینکه از  مشکلات و هزینه های نصب بنر با داربست شما را دور میکند راهکـاری مناسب جهت نصب بنر هـــای تبلیغــاتی موقت ومناسبتی است که ضمن منطبق بودن با اصول زیباشناشی، نقش مهمی در احیای فضاهای شهری دارندبر پیکـره این سازه یک سیستم ریلی مجهز به وینچ جهت حرکت فک بالا و ریل ثابت فک پایین طراحی شدهاست که امکان نصب بنر در ابعاد آزاد 3×4 متر را فراهم می سازدمزیت استفاده از سیستم ریلی در عدم نیاز به بالابر و نردبان جهت نصب و تعویض بنر می باشدپایه بنر با فک متحرک در دو نوع یکطرفه و دوطرفه تولید می شود و هر بنر توسط سیستم ریلــی جداگانه نصب می شود

----------------------------------------------------------------------------------------

Banner stand with movable jaw (portable) The fastest structure for displaying advertising banners

تماس با کارشناسان فروش :  0933 445 1660
    
تعداد آگهی پایه بنر با فک متحرک: 0