لمپوست بنر

لمپوست بنر

Lamp post banners

لمپوست بنر:

لمپوست بنر یا بنرهای تیر برقی یک روش فوق العاده و چشم نواز برای تبلیغ محصول یا خدمات شما هستند: به سادگی بنر خود را روی یک چراغ یا تیر چراغ نصب کنید و توجه رهگذران را به خود جلب کنید.

با برجسته شدن در خیابان بزرگ با صفحه نمایش بنرهای ستون چراغ های منحصر به فرد و سفارشی خود ، تجارت خود را به سطح بعدی برسانید.

بنرهای پست لامپ ابزار کاملی برای کمک به افزایش حضور شما در خارج از محل کار شما هستند ، به ویژه با طراحی مارک تجاری شما با استفاده از مواد با کیفیت بالا.

مطمئن شوید که مشتریان بالقوه نمی توانند تجارت شما را از دست بدهند: علاوه بر این ، از مقرون به صرفه بودن و دوام این بنرها شگفت زده خواهید شد ، بنابراین می توانید مطمئن باشید که این یک سرمایه گذاری عالی برای افزایش تلاش های بازاریابی شما است.

نمایش خیره کننده بنرهای لمپ پست بنر که حامل پیام و نشان شماست راهی شکست ناپذیر و مطمین است که توجه عموم را در مکان ها و زمان های مختلف به خود جذب می نماید و تاثیر دلخواهتان را به درستی ایجاد می نماید. عابران نمی توانند به آنها توجه نکنند.

مدیران تیزبین و پیشگام می دانند که چقدر این بنرها تاثیر گذارند و برای پیشی گرفتن از رقبا برای آنان مفید هستند. انجام رقابت های تبلیغاتی با لمپ پست بنر یکی از زیبا ترین روش های تبلیغاتی موجود است.

هلدر لمپ پوست بنر پیشرفته ترین سیستم اکران بنر از نوع میباشد که با توجه به قابلیت هایی که از خود نشان میدهد میتوان این سازه را به عنوان یکی از سازه های پر طرفدارو مورد استقبال شرکتهای تبلیغاتی و سازمانها وادارات نام برد

در واقع وظیفه اصلی که لمپ پوست بنر آن را به خوبی وبا دقت تمام انجام میدهد

حذف نسبی (80%)تنش های باد که فضای بنر را در بر میگیرد میباشد

مفاصل این سازه در هنگام وزش باد تا 70 درجه و هر یک بطور جداگانه همگام با مسیر باد میچرخند و پس از فروکش باد توسط فنرها به حالت اولیه بازمیگردند

مزیت این محصول نمایش خیره کننده بنرهای لمپست که حامل پیام و نشان شماست میباشد و انجام رقابت های تبلیغاتی با لمپ پست بنر یکی از زیبا ترین روش های تبلیغاتی موجود است

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Lamp post banners are a fantastic, eye-catching way to advertise your product or service: simply mount your banner to a lamp post or pole and attract the attention of passers-by.

Take your business to the next level by standing out on the high street with your unique, bespoke lamp pole banner display.

Lamp post banners are the perfect tool to help increase your presence outside your establishment, especially with your brand's design printed using our high-quality materials.

Make sure potential customers can't miss your business: what's more, you'll be amazed at the affordability and durability of these banners, so you can be sure that this is an excellent investment to boost your marketing efforts.

تماس با کارشناسان فروش :  0933 445 1660
    
تعداد آگهی لمپوست بنر: 0