ویدئو وال

ویدئو وال

VideoWall

ویدئو وال

ویدئو وال یک نمایشگر در سایزهای متنوع با تکنولوژ ی LED است که، قابلیت استفاده به صورت 24 ساعت در 7 روز هفته را فراهم می نماید. تصویر یکپارچه (بدون فاصله بین نمایشگرها)، طول عمر و کیفیت بالا، مصرف برق کم و قابلیت ایجاد تصاویر در ابعاد مختلف، این محصول را از نسل های قبلی خود متفاوت کرده است. امکان نمایش تصاویر از ورودی های مختلف و همچنین قابلیت نمایش همزمان چند تصویر با چیدمان دلخواه از دیگر توانمندی های ویدئو وال  می باشد.

بطور خلاصه سیستم نمایش یکپارچه با ابعاد وسیع و قابلیت کارکرد بسیار طولانی یا حتی مداوم را ویدئو وال گویند. این دستگاه امکان دریافت، مدیریت و پخش تعداد زیادی از ورودیهای ویدئویی در فرمت های گوناگون را دارا می باشد.
تلویزیون شهری و video wall از نظر کارکرد و اجزا تشکیل دهنده تقریبا مشابه هستند. اما بطور کلی نوعی از ویدئو والها که خصوصا جهت فضاهای شهری استفاده می شوند تلویزیون شهری اطلاق می گردد. با توجه به استفاده عمده تلویزیون های شهری در فضای باز. وجود برخی ویژگی ها خصوصا استحکام و مقاومت در برابر عوامل محیطی در آنها امری حیاتی است. تا بتوان بدون نگرانی از تحت الشعاع قرار گرفتن کارکرد دستگاه آنرا در هر محیط و شرایطی به کار گرفت.

تماس با کارشناسان فروش :  0933 445 1660
    
تعداد آگهی ویدئو وال: 0