سا‌یبا‌ن تبلیغا‌تی

سا‌یبا‌ن تبلیغا‌تی

Advertising canopy

سایبان تبلیغاتی
سایبان تبلیغاتی با تحت تاثیر قرار دادن حافظه تصویری عابرین و مشتریان، روشی ساده و در عین حال موثر برای بهتر دیده شدن کسب و کار شما می باشد. تبلیغات روی سایبان با اینکه در مقایسه با سایر روش های تبلیغاتی کم هزینه تر است، اما می تواند در مدت زمان کمتر، نتیجه مطلوب تری برای شما به ارمغان آورد.

فرض کنید محل کسب و کار شما در فروشگاه هیچ فضای مناسبی برای نصب یک تابلو سردر یا روی شیشه ندارد. اینجاست که میتوانید با نصب یک سایه بان تبلیغاتی علاوه بر مزیت های کاربردی آن برای ایجاد سایه و عدم ورود گرما برای تبلیغات هم استفاده کنید. به این ترتیب افراد بیشتری شما را می‌بینند و در نتیجه مشتریان شما بیشتر و فروش شما افزایش خواهد یافت.

طراحی های سایه بان تبلیغاتی همانند فلکسی و بنرهای تبلیغاتی با نرم‌افزارهای گرافیکی انجام می‌شود. و بعد طرح آماده شده سایه‌بان تبلیغاتی با دستگاه های دیجیتال لارج فرمت چاپ شده و روی سازه مخصوص خود قرار گرفته و سپس در محل مناسب بالای ورودی مغازه نصب می‌شود. پیش از سفارش سایبان تبلیغاتی،‌ جالب است بدانیم که این نوع سایبان‌ها کاملا قابل شستشو و تمیز شدن هستند.

همچنین جالب است بدانیم که برای شست و شوی این سایبان ها نیازی به خرید شوینده های خیلی خاص نداریم. چرا که این سایه بان ها به راحتی با شوینده های معمولی بازار هم قابل شست و هستند.
 

انتخاب چادر سایبان تبلیغاتی همواره امری بسیار مهم بوده. به طور کلی از 3 پارچه زیر برای ساخت سایه بان استفاده میشود.

  • چادر فلکسی : مرسوم ترین چادری که برای ساخت سایبان استفاده میشود چادر فلکسی است. این پارچه در مقایسه با برزنت، دارای ایستادگی کمتری در برابر شرایط جوی است. اما نقطه قوت آن امکان تعویض آسان و پیاده سازی هر نوع چاپی با بالاترین کیفیت بر روی آن است.
  • چادر برزنتی : استفاده از چادر برزنتی از قدیمی ترین روش های ساخت سایبان تبلیغاتی است. متریال ساخت این پارچه از کرباس و پلی استر تشکیل شده و مقاومت فوق العاده در شرایط جوی مختلف مثل آفتاب سوزان، باران های شدید و سرمای بالا دارد. یک ویژگی جذاب دیگر پارچه های برزنتی، قیمت مناسب آنهاست.
  • چادر ترانزیتی : برای ساخت سایبان به ندرت از این چادر استفاده میشود، ولی گاها دیدیم که از ترانزیت به دلیل مقاوت بالایش در تولید سایبان استفاده شده

آشنایی با انواع سایبان

1- نوع فنری دستی. 2- مدل های دکوراتیو. 3- کالسکه ای. 5- نوع بازویی دستی و بازویی برقی. 6- مدل های فنری برقی.

چتر تبلیغاتی پایه دار و قابل حمل

احتمالا بارها در خیابان یا نمایشگاه ها دست فروش هایی را دیده اید که زیر چترهای تبلیغاتی مشغول فروش کالا، ساندویچ، بستنی و … هستند. به این نوع چتر ها،‌سایبان چتری قابل حمل و یا سایبان چتری پایه کنار میگویند. این چترها هم جنبه تبلیغاتی و برندسازی دارند و هم به دلیل وزن سبک و مقاومت در برابر باران، محصول پرطرفداری به شمار میروند.

همچنین برای تحقق هدف آگاهی از برند، میتوان از چتر تبلیغاتی در نمایشگاه های سالانه (مثل نمایشگاه کتاب) استفاده کرد. لازم به ذکر است که بسیاری از برندها به فروشگاه هایی که مشتری آنها هستند، چتر تبلیغاتی را به عنوان یک هدیه ارزشمند تقدیم میکنند.

 

 

تماس با کارشناسان فروش :  0933 445 1660
    
تعداد آگهی سا‌یبا‌ن تبلیغا‌تی: 0