بازنگری شرکت های تبلیغات محیطی بریتانیا

 1401-05-10 | نوشته : رضوان علیجانی

دراین مقاله سعی دارم تا نقش تبلیغات محیطی را در شهرها و اثر آن را بر زندگی اجتماعی مردم و تجربه های شهرنشینی بررسی کنم. در سال های گذشته نحوه بازنگری شرکت های تبلیغاتی بریتانیا را در استفاده مناسب از فضاها

تبلیغات بیرون از خانه که به انگلیسی Out of Home Advertising یا OoHA نامیده می‌شود.تبلیغات در فضای باز شکلی از استراتژی تبلیغاتی است که شرکت ها را قادر می سازد تا کسب و کار خود را از طریق ابزارهای فضای باز تبلیغ کنند.در واقع تبلیغات در رسانه های بیرون از خانه است که با تبلیغات محطی فرق دارد .و فضای این مجموعه بسیار بزرگتر از تبلیغات محیطی است .

تبلیغات محیطی بهتر است یا تبلیغات آنلاین؟

 1401-02-10 | نوشته : رضوان علیجانی

اگر شما رویای یک کسب و کار موفق و داشتن برندی شناخته شده در بین مردم را در سر دارید هم باید به تبلیغات مجازی تکیه کنید و هم به تبلیغات محیطی و برنامه تبلیغات مجموعه خود را بر اساس هر دوی این روش های تبلیغاتی تنظیم کرده و جلو ببرید.

تبلیغات محیطی خلاقانه

 1401-02-10 | نوشته : رضوان علیجانی

تبلیغات موفق و اثربخش عمدتا به شکل خلاقانه اجرا می‌­شوند. البته اثربخشی تبلیغات به اهداف کمپین و ویژگی­‌های خاص برند نیز بستگی دارد اما خلاقیت همواره عضو جدا نشدنی تبلیغات بوده است. منظور از خلاقیت در تبلیغات متمایز ساختن تبلیغ در انبوه تبلیغات موجود می‌­باشد

تبلیغات محیطی و 6 استراتژی مهمش

 1401-02-09 | نوشته : رضوان علیجانی

در دنیای انبوه تبلیغات برخی موفق می شوند و برخی با شکست های پی در پی مواجه میشوند، برخی کسب و کارها از طریق تبلیغات بیشتر دیده می شوند و برخی دیگر کمتر! در رابطه با این امر مفهومی به نام استراتژی تبلیغات وجود دارد که به توجیح مورد بالا می پردازد.

در این مقاله قصد داریم انواع رسانه های تبلیغاتی مورد بررسی قرار دهیم. مباحثی که در این مقاله مطرح می شود شامل: مزایای تبلیغات تلویزیونی، رسانه های تبلیغاتی جایگزین، مزایا و محدویت های انواع رسانه های تبلیغاتی تبلیغات محیطی و تبلیغات فضای عمومی، زمان بندی پخش در انواع رسانه های تبلیغاتی اندازگیری اثر بخشی انواع رسانه های تبلیغاتی می باشد.

تبلیغات فروش | آمیزه های تبلیغات فروش

 1400-11-05 | نوشته : رضوان علیجانی

در این مقاله قصد داریم تبلیغات فروش Sales Advertising را مورد بررسی قرار دهیم. مباحثی را که در این مقاله مورد بررسی قرار خواهیم داد شامل: تعریف تبلیغات فروش، آمیزه های تبلیغات فروش، انتخاب و گزینش رسانه های تبلیغاتی، مدیریت تبلیغات فروش، نظارت و ارزیابی تبلیغات فروش می باشد.

اگر شما به دنبال ایده تبلیغات کسب و کارهای کوچک small business advertising هستید، و یا بدنبال یک فرصت جدید برای پیدا کردن ایده برای تبلیغات کسب و کار کوچک یا کسب و کار خانگی برای خودتان هستید پیشنهاد داده میشود ایده های ارائه شده در این مقاله را مطالعه کنید. امروزه موسسات کوچک و متوسط علاوه بر کارکردهای قبلی خود، مرکز اصلی توسعه فناوری و تأمین نیازهای پیچیده و پیشرفته کشورها به حساب می آیند و حمایت های گسترده ای توسط سازمان های دولتی و عمومی از آنها به عمل می آید. در ابتدا به برخی از ویژگی های کسب و کارهای کوچک اشاره ای کوتاه میکنیم و سپس به راهکارهای تبلیغاتی در کسب و کار کوچک میپردازیم.

ارتباطات بازاریابی یکپارچه IMC

 1400-11-05 | نوشته : رضوان علیجانی

در این مقاله قصد داریم ارتباطات بازاریابی یکپارچه را بطور کامل مورد بررسی قرار دهیم. مباحثی که در این مقاله مطرح می شود عبارتنداز تعریف ارتباطات بازاریابی یکپارچه، هماهنگی رسانه ها، اجرای و مولفه های ارتباطات بازاریابی یکپارچه می باشد.

پشت هر ایده ای که ما انسان ها در طول تاریخ تولید کرده ایم، داستانی شنیدنی نهفته است. داستانی که می تواند فرآیند شکل گیری ایده ها را از یک امر خارق العاده ی فرازمینی به یک پای بندی اصولی به چند نکته ساده برساند. اگر شما بدانید سفر یک ایده از کجا و با چه معیاری به پختگی، ساختن و تولید می رسد، دیگر بخش بزرگی از ایده هایی را که در ذهن تان می آید را به راحتی بدون اینکه جایی یادداشت کنید یا برای کسی بازگو کنید از دست نمی دهید!