اسکرول لایت باکس

اسکرول لایت باکس

scrolling light box

سازه تبلیغاتی اسکرول لایت باکس :

اسکرول لایت باکس این تابلو تبلیغاتی موتوردار امکان نمایش بیش از 6 تصویر را در یک قاب به صورت رولینگ فراهم می سازد متحرک بودن این تابلو باعث جلب توجه مخاطبان و تحریک حس کنجکاوی آنها میشوداسکرول لایت باکس ها از نظر ماندگاری بسیار مقاوم می باشند

چند سالی است که کشورهای مدرن دنیا به جهت افزایش جذابیت سازه تبلیغاتی لایت باکس اقدام به ایجاد تغییراتی بنیادی در آن نموده که در نوع خود بسیار جذاب بوده و توجه مخاطبین را به خود جلب نموده است .یکی از این تغییرات قرار دادن موتورهای هوشمند اسکرول درون جعبه هایی است نورانی که از پروفیلهای اکسترود دوجداره آلومینیومی ساخته شده و از روشنایی خیره کننده smd بهره گرفته و شیشه ای نشکن این مجموعه را محافظت می نماید .

اسکرول لایت باکس در چند سال اخیر ضمن جلب توجه مخاطبین به جهت متحرک بودن تبلیغات درون خود از لحاظ اقتصادی نیز به حمایت از صاحبان رسانه های تبلیغاتی شتافته و امکان اکران چند پوستر تبلیغاتی را در یک فضای محدود فراهم ساخته است .

این سازه در دو نوع و دو سایز به نامهای :

city light poster با ابعاد 110*140 سانتی متر

mega light poster در ابعاد 220*140سانتی متر

شناخته شده بوده و در اکثر کشورهای مدرن دنیا مورد استفاده قرار گرفته است اما این بدان معنی نیست که به جز این دو مورد کاربرد دیگری نداشته باشد ، اسکرول لایت باکس هم اکنون در انواع مختلف فضای داخلی و فضای خارجی با بهره گیری از پروفیلهای اکسترود دوجداری آلومینیومی و در سایزهای مختلف قابل ساخت بوده و از آن بصورت یکرویه و دو رویه می توان به عنوان یک رسانه قدرتمند و اقتصادی بهره برد .

City light poster  نوعی اسکرول لایت باکس کوچک در ابعاد 140*110 سانتی متر است که بصورت یکرویه و یا دو رویه در فضای خارجی : کنار پیاده روها و پیاده راهها - رفیوژ میانی بلوارها – چهارراههای پرتردد و ... و در فضای داخلی : مراکز خرید – فرودگاه – متروی شهری – ایستگاه راه آهن و ... مورد استفاده تبلیغاتی و اطلاع رسانی قرار می گیرد . در هر سمت این سازه تبلیغاتی اکران 4 الی 6 پوستر تبلیغاتی با زمانبندی از پیش تعیین شده امکان پذیر می باشد .

مشخصات فنی city light poster :

جنس بدنه : آلومینیوم اکسترود دو جداره

شیشه محافظ : شیشه سکوریت 6 میلی متر

سایز تابلو : 110*140 سانتی متر

ضخامت : یکطرفه 138 میلی متر

روشنایی : استریپ ال ای دی 12 ولت و یا ساید ال ای دی 24 ولت

تعداد نمایش پوستر : 4 الی 6 عدد در هر سمت

رنگ بندی بدنه : مشکی

mega light poster نوعی اسکرول لایت باکس بزرگ در ابعاد 220*140 سانتی متر است که بصورت یکرویه در فضای خارجی : جنب بلوارها و خیابانها – میدانهای شهری – چهارراههای پرتردد و ... مورد استفاده تبلیغاتی و اطلاع رسانی قرار می گیرد . در هر سمت این سازه تبلیغاتی اکران 4 الی 6 پوستر تبلیغاتی با زمانبندی از پیش تعیین شده امکان پذیر می باشد .

مشخصات فنی mega light poster :

جنس بدنه : آلومینیوم اکسترود دو جداره

شیشه محافظ : شیشه سکوریت 10 میلی متر

سایز تابلو : 220*140 سانتی متر

ضخامت : یکطرفه 138 میلیمتر

روشنایی : استریپ ال ای دی 12 ولت و یا ساید ال ای دی 24 ولت

تعداد نمایش پوستر : 4 الی 6 عدد در هر سمت

رنگ بندی بدنه : مشکی

از دیگر ویژگیهای این سازه تبلیغاتی می توان به تنظیم زمانبندی اکران هر پوستر بطور مجزا - قابلیت تنظیم خاموش و روشن شدن اتوماتیک موتور و ال ای دی – نصب سریع و راحت پوسترها – مصرف برق بسیار کم و از همه مهمتر طول عمر بسیار بالای سازه در شرایط مختلف جوی اشاره نمود .

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Outdoor Public Street Adertising Sided Scrolling Static Light Box

 

تماس با کارشناسان فروش :  0933 445 1660
    
تعداد آگهی اسکرول لایت باکس: 0