استرابورد

استرابورد

Straboard

 استرابورد

جدیدترین سازه های تبلیغاتی است که با نگاهی نو به این عرصه طراحی شده. استرابورد دارای یک استراکچر ثابت است. استرابورد قابلیت اکران بنر در سایز 300 در 400 را دارد. استرابورد سازه ای شکیل و با صلابت است. تابلو تبلیغاتی استرابورد یکی از بهترین سازه های تبلیغاتی در فضای امروز تبلیغات ایران است.استرابورد سازه ای شکیل و زیبا که توانسته به سرعت جایگزین بسیاری دیگر از سازه های تبلیغاتی گردد.استرابورد نسل جدید تابلوهای تبلیغاتی شهری و می توان گفت که استرابورد به روز شده استندهای شهری هستند.

 استرابورد‌ها نسل جدیدی از سازه های بادبانی و قابل حمل ایستاده هستند. این طور می توان گفت که استرابورد ها سازه‌های تبلیغاتی هستند که نقایص و ایرادات تبلیغات نسل های قبل از خود را در این سایز و اندازه تبلیغاتی به خوبی برطرف کردند. استرابورد ها مقاومت و پایداری خوبی در مقابل باد دارند و هزینه تعمیر و نگهداری پایین‌تری را برای آژانس‌های تبلیغاتی در بردارند. به دلیل پایین بودن هزینه نصب و تعمیر و نگهداری و همینطور سرعت در تعویض و نصب تبلیغات بر روی این سازه های استرابورد هزینه تبلیغات آنها نیز به نسبت ارزان تر است. 

سازه استرابورد از انواع رسانه های تبلیغاتی پرتابل قابل حمل ای به شمار می رود که فریم خاصی ندارند به این معنا که همچون تبلیغات بیلبورد دارای چارچوب و اندازه ثابتی نیستند. سازه استرابورد از یک ستون اصلی و دو محور افقی فرعی متحرک در بالا و پایین تشکیل شده است.  این باعث می شود که اندازه بنر های تبلیغاتی و که برروی آنها بر روی استرابرد نصب می شود دارای طول متفاوتی باشد همینطور طول محورهای افقی، عرض بنر نصب شده برروی استرابرد را تشکیل می دهد که می تواند متغیر باشد. اما بر اساس قوانین تبلیغاتی محیطی و همینطور قواعد استفاده از تبلیغات در محیط شهری استرابورد‌ها عموماً در سایز یکسان و ثابتی طراحی و اجرا می شوند؛ از طرف دیگر این یکسان بودن سایز استرابورد ها به طراحان کمپینهای تبلیغاتی این امکان را می‌دهد که به صورت گسترده تر بر روی تمامی سازههای استرابورد تبلیغاتی کمپین‌های خود را اجرا کند. برخلاف بیلبوردهای تبلیغاتی که در فواصل بین شهری، بزرگراه ها و یا خیابان های بزرگ پر رفت و آمد شلوغ قرار دارند، «استرابرد ها عموماً درون شهر و نزدیک محل زندگی افراد نصب می شوند» به همین دلیل فضای تبلیغاتی بهتری را برای کسب و کارهای محلی ایجاد می کنند، از طرف دیگر نوع سازه تبلیغات استرابورد به دلیل ویژگی سرعت درنصب و راه اندازی تبلیغات باعث شده است تا کمپین‌های ترغیب کننده با هدف فروش و کمپین های کوتاه مدت تبلیغاتی در این نوع رسانه بسیار مورد استقبال قرار بگیرد

مشخصات استرابورد تبلیغاتی :

این سازه در ابعاد 3*4 متر قابل پیاده سازی است که البته با در نظر گرفتن ابعاد واقعی چاپ و نصب بنر 2.80*3.80 متر می باشد و ارتفاع آن از سطح زمین چیزی حدود 6 متر است . به طور کلی استرابورد دارای دو فک مجزاست و هیچکدام از فک ها را نمی توان در راستای سازه به صورت عمود جابه جا نمود فقط فک پایین به علت استفاده از سیستم بال اسکرو قابلیت تنظیم ارتفاع تا 15 سانتیمتر را دارا می باشد و این ویژگی سبب تنظیم ابعاد بنر و رفع چروک ها شده که ایفا کننده نقش اصلی فنرهای بانس فک پایین هستند . چهار بازوی گوشواره ای که در کناره های استرابورد جای داده شده اند می توانند بنر مندرج بر روی آن را از طرفین مهار نموده و سطح بنر را صاف و عاری از هر گونه چروک نمایند در ضمن دو عدد زیرپایی برای اینکه تکنسین کار بتواند هنگام نصب بر روی آن قرار بگیرد تعبیه شده است .

سازه استرابورد از چه بخش هایی تشکیل شده است ؟

فک بالا و پایین برای ثابت نگه داشتن بنر

گیره های تعبیه شده در سمت چپ و راست برای ثابت نگه داشتن بنر

ستون اصلی سازه که در قسمت وسط قرار دارد

پلیت و فونداسیون کف

نردبان تردد پشت سازه

تماس با کارشناسان فروش :  0933 445 1660
    
تعداد آگهی استرابورد: 0